• Letná prázdninová činnosť ŠKD

• Letná prázdninová činnosť ŠKD sa dnes končí.

Počas letných prázdnin už tradične naša škola organizovala letnú ŠKD v júli.

Vychovávateľky a pedagogický pracovníci pripravili pre deti pestrý a zábavný program, zapájali ich do rôznych aktivít, ktoré mali pripravené na každý deň . Hlavnou témou boli tento rok "povolania".

Letná ŠKD bola už tradične plná zábavy, pekných zážitkov, smiechu a kamarátstiev, ale aj novozískaných vedomostí.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na jej príprave podielali a veríme, že si ju deti užili.

Viac fotiek nájdete vo fotogalérii.

• Poďakovanie

• Poďakovanie pri úprave areálu patrí aj rodine Martina Lazara za zabezpečenie niekoľkých tatroviek zeminy.

Vážime si akúkoľvek pomoc.

• Poďakovanie

• Ďakujeme rodine Michala Habudu za pomoc pri úprave areálu školy a za zavesenie tabiel v budove školy.

Vážime si to.

• Poďakovanie

• Aj keď školský rok skončil pred chvíľou, my už sa pripravujeme na ten nový.

Ďakujeme Rodičovskému združeniu pri ZŠ Láb za zakúpenie nových skriniek pre našich budúcich prváčikov.(zaplatené vďaka 2% z daní)

Už majú svoje miesto.

• Letná ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Letná ŠKD.

Deň 1 -  letnú ŠKD sme odštartovali maľovaním na tému "povolanie maliar" .

Deň 2 - povolanie "predavač" ráno si deti z rôzneho odpadového materiálu vyrábali výrobky na predaj,poobede si spravili svoj obchod,vystrihli peniažky a chodili nakupovať a predávať svoje výrobky

Deň 3 - povolanie "pekár" a návšteva GAMA pekárne v Plaveckom Štvrtku (vyskúšali si ako sa pracuje v pekárni a videli celú výrobu)

Deň 4 - téma povolanie "hasič" a návšteva požiarnej zbrojnice v Lábe

Deň 5 - povolanie "kuchár" ráno sme si pripravili nátierky a desiatu,poobede sviežu tortu

Deň 6 - deti si vyrobili svoje marionety z papiera,roliek..potom prišlo divadielko "Jaja" kde si zahrali ľudožrútov,letca, domorodcov...a neskôr si pochutili na torte, ktorú spolu pripravili.

Deň 7 - povolanie "kaderník"

Deň 8 - povolanie "módny návrhár"

Deň 9 - kurz prvej pomoci (ďakujeme manželom Farmerovým)